Smyslný rituál Tantrické masáže, správně nazývaný rituál probouzení životadárné sexuální energie, vás dokáže naprosto dokonale uvolnit. Vaše tělo i mysl, kterou Tantra masáž zcela mistrně propojuje, pro vás bude neskutečně příjemný smyslně erotický zážitek. Tantrická masáž začíná nejprve úvodním rituálem pro nezbytné navození oboustranné důvěry, něžným hlazením, tlakovou masáží pomocí nahřátých ručníčků, hlazením hebkými peříčky a kožešinkami nebo jemnou látkou pestrobarevných sarongů skrývajících jen to nejnutnější. Všechny tyto techniky jsou natolik příjemné a uvolňující, že bude celé vaše tělo připraveno na něžnou masáž teplými a voňavými kokosovými masážními oleji.

Vrcholný zážitek Tantry

Tantrické učení vnímá lidské tělo jako celek, takže z jejího pohledu jsou všechny jeho partie stejně důležité a vysoce posvátné. Proto i při Tantrické masáži v neposlední řadě přichází na řadu také masáž vašich nejposvátnějších intimních partií, nazývaných u muže lingam. Během ní se uvolní vnitřní energie, kterou lze opravdu pocítit a v plném rozsahu procítit v celém svém těle a vychutnat si ji v její plné zcela ohromující síle. K hlubší relaxaci a uvolnění výborně při tom pomáhají důvtipně promyšlené tantrické dechové techniky, které okysličují buňky a všechny orgány v těle. Zážitek se tak stává nadpozemským. Přispívá k tomu uklidňující hudba a omamné vůně olejů evokující vaše vzrušení.

Tantra masáž si užívejte

Smyslná masáž lingamu

Tantrická masážní technika lingamu je nezapomenutelným zážitkem. Tolik lásky a péče v jednom doteku jste asi před tím nezažili. Pohlavní orgán muže přichází k extázi pozvolnými kroky a umožní mu dosáhnout pocitu hlubokého a při tom čistého vzrušení a velmi intenzivní slasti. Nikde jinde ji nelze lépe poznat než právě ve smyslné tantrické masáži. Tato do posledních detailů propracovaná technika se skládá z 25 -ti precizních masážních tahů lingamu.
Tohle rozhodně stojí za to zažít. Každý z těchto promyšlených tahů má své hluboké kořeny zapuštěny v tantrické nauce. Jejich úkolem je dopřát tomu, kdo je právě masírován, skutečně nadpozemský zážitek, který se stoprocentně dostaví. Každá masérka má své jedinečné tahy a smyslný přístup. Používá svoji kombinaci tahů a masáž lingamu má vždy punc jedinečnosti a originality.

13. komnata Tantrické masáže

Pro odstranění všech pochybností a předání všech informací je třeba představit i anální masáž prostaty, ke které může dojít a nemusí. Možná nahání ze začátku mnohým mužům pocit ostychu. Je třeba zůstat naprosto v klidu, obavy nejsou na místě a není se třeba vůbec ničeho bát. Masáž prostaty je v současnosti velmi vyhledávaná technika a to nejen díky příjemným pocitům, které navozuje. Má totiž stejně blahodárné zdravotní účinky, jako Tantrická masáž.

Systematickým stimulováním a prokrvováním prostaty extrémně snížíte riziko jejího možného onemocnění. Jestliže už nepříjemnými důsledky zvětšení prostaty trpíte, dojde při ní ke zlepšení vašeho stavu a velkému pocitu úlevy. Jde také o skvělý prostředek k dosáhnutí silnější a déle trvající erekce. Je krásné nechat se léčit a hýčkat něžnýma rukama zkušené masérky zcela bez ostychu a jakýchkoliv zábran. Dojít až na vrchol smyslné jízdy vysněného ráje plné extáze. Vše je však nutné činit pro nezkušené, jen v malých krůčcích.