Tantra masáž můžete prožít se svým partnerem, milencem, i manželem, v době čerstvé zamilovanosti nebo i po desítkách let svazku. Společná partnerská masáž je vysoce smyslným, intimním zážitkem podporujícím vzájemnou důvěru a přinášejícím oživení a inspiraci. Párová masáž otevírá důvěrný proces komunikace o intimních tématech a vzájemných potřebách. Jde o nezapomenutelný, hluboký a velmi sbližující zážitek, vhodný pro každou dvojici, která chce umocnit svoji sexuální energii a společně objevovat jeden druhého v pocitech, myšlenkách, dotycích i prožitcích.

Návod kdy odděleně a kdy spolu

Aspoň okrajově vám nastíníme, podle čeho volit, neboť konečné rozhodnutí je vždy na vás. Lze si vybrat masáž v jedné místnosti nebo ji prožít odděleně a potkat se až v závěrečné relaxaci. Tantrickou masáž mohou provádět dvě masérky nebo masér a masérka. Doporučujeme zvolit mužsko-ženskou dynamiku, která je naprosto nenahraditelná. Muži si naprosto automaticky vybírají ženu a stejně tak automaticky by si měla žena vybrat muže. Partneři by se s tím měli srovnat. Pokud se muž nemůže dívat, jak se jiný muž dotýká jejich ženy, zvolte oddělené místnosti. Je třeba ale vnímat partnerství jako svobodu, nikoliv jako přivlastnění s omezením milované bytosti. Tantra je osvobozující rituál.

Partnerská masáž je nevšední zážitek

Popis partnerské masáže ve stylu tantry

Lze absolvovat klasickou masáž odděleně či současně, nebo lze zvolit i čtyřruční a více-ruční variantu. Vše záleží vždy na vašem přání a představě, kterou sdělujete na začátku. Nedávejte si omezení a snažte se tento překrásný rituál prožít naprosto uvolněni a se vším všudy. Přicházíte zkoumat své tělo a prožitek mysli. Pak můžete sdělovat partnerovi, co je vám příjemné. Takto prožité chvíle propojují a prohlubují vaše partnerství více do hloubky v souhře a souznění. Smyslnost, vášeň, rozkoš a extáze korespondující s uvolňujícím pocitem, to jsou zážitky, pro které jste přišli.

Klasická párová tantrická masáž

Smyslný párový rituál otevírá srdce, probouzí vaši sexuální energii a uvolňuje napětí a stres. Masér a masérka skrze tantrické techniky práce s energií probouzí a rozvádí prožitek po celém těle. Brzy se ztratíte v záplavě nádherných doteků. Seznamovací rituál navození vzájemné důvěry, masáž s horkými ručníčky, hebká pírka a kožešinky, masáž celého těla příjemně teplým olejem a v závěru intimní masáž joni a lingamu, vždy respektující vaše pocity. Budete uvolnění a plní energie.

Tantrická masáž pro páry a zásady

Pokud budete chtít, můžete být v závěru ponecháni o samotě pro dokončení smyslného rituálu v páru. Při masáži intimních partií jsou ruce masérky všude. Energie pulsující mezi vámi je takřka hmatatelná. Skrze ni můžete dýchat a rozvádět energii po celém těle. V momentě, kdy naberete dech, energie pokračuje a vede vás svou cestou dál a dál, hlouběji až k vám samotným. Orgasmus je přirozenou a samovolnou reakcí našeho těla na velkou míru příjemného vzrušení. Tantrické masáže přijímají přirozené reakce bez hodnocení a studu. Oddejte se celostnímu vnitřnímu orgasmu, který lze absolvovat i bez vyvrcholení.