Po příjemné sprše si pohodlně lehnete na masážní lehátko na záda a po celou dobu jste jen pasivní a necháte se hýčkat. Plnými doušky si užíváte hřejivé smyslné dotyky. Masérka vám začne masírovat dolní končetiny a postupuje velmi citlivou vnitřní stranou vašich stehen směrem k vašim intimním partiím a následuje erotická masáž penisu, která vás dostane do vysněného ráje.

Masérka se pak posadí na lehátko přímo mezi vaše roztažené nohy a uchopí váš šourek, který protáhne dolů tak, že se vám zcela stáhne kůžička ze žaludu. Vaše extáze dostává ty pravé grády. Oběma namaštěnýma rukama bude váš penis pomocí pomalých tahů se silným stiskem dráždit a bude střídat úchopy u kořene vašeho penisu i na vašem žaludu.

Tato erotická propracovaná technika je používána za jasným účelem oddálení vašeho konečného vyvrcholení až do pocitu extáze a neskutečné nadpozemské slasti. Až doslova do poslední vaší kapky bude dílo dokonáno v naprostém zbavení všech smyslů. Pak zpravidla nastává u všech mužů fantasticky procítěné vzrušivé chvění po celém jeho těle.

Těsně před konečným výronem vašeho semene masérka techniku přeruší a nechá vyznít slastný pocit. Asi po 1 minutě zvolna pokračuje. Po několikáté opakující se stimulaci vám pozvolna začne v penisu velmi intenzivně a příjemně škubat, vyteče ona kapička vzrušující rozkoše a penis zůstává stále pevný a ztopořený, připravený zažít neskutečně neodolatelné oddalování, pokud to muž ještě Ustojí.

Úplně v poslední chvíli masérka na chvíli ustane a vzápětí ihned prudce zrychlí, při velkém intenzivním vzrušení se vám začne zrychlovat dech. Budete mít doslova husí kůži po celém těle. Extáze proniká až do vašich palců u nohou a vše je pro vás intenzivně prožitý nezapomenutelný zážitek. Konečný výstřik může být směřován do rukou či na ňadra Vaší masérky. Počet vašich vyvrcholení je během této masáže naprosto neomezený.

Zakuste různé techniky této masáže, které vycházejí z Tantry a originální umění každé jednotlivé masérky.

Délka: 30 min, masáž je součástí jiné masáže
Cena: Cena od 900 Kč

po celou dobu jste jen pasivní a necháte se hýčkat