Velmi hebká doteková masáž celého těla, která mapuje Vaše erotogenní zóny a aktivuje všechny Vaše smysly. Celkově Vás zklidní, uvolní a umožní Vám zapomenout na běžný denní režim. Přinese Vám úlevu jak fyzickou i psychickou. Při této masáži zažijete vzrušení od začátku až do konce a bude Vám dávkováno přesně na míru Vašim potřebám. Silné vzrušení, které budete prožívat je mnohem intenzivnější než při klasickém sexu.

První dvě třetiny probíhají ve velmi jemném duchu v přítmí a nejlépe se zavřenýma očima, abyste dokonale vnímali dotek masérky na každém kousku Vašeho těla. Trvale, ale postupně masérka rozdmýchává oheň ve Vašich intimních partiích, až zažehne plamen přímo na Vašem přirození.

Poslední část se stává naopak divokou a smyslnou jízdou do ráje, kdy nevíte, co Vás čeká v následující vteřině. Masérka Vás postupně přivede do varu, ze kterého už neexistuje cesta zpět. Vaše vzácná tekutina opustí Vaše tělo takovým způsobem, který jste ještě nezažili.

Jedná se o silně erotickou masáž, která poskytne ochutnávku různých způsobů doteků a kontaktu s masérkou, které se používají ve specializovaných masážích, a tady si můžete vyzkoušet, co vás nejvíce vzrušuje, a který dotek je Vám nejpříjemnější.

Délka: minimálně 1 h
Cena: Cena od 1.300 Kč

Čeká vás silné vzrušení